r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Opisy leków 1.2.3

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Medycyna i bazy leków

Aplikacja Opisy Leków to kompleksowa baza wiedzy o lekarstwach oraz suplementach medycznych, dostępnych w sprzedaży w Polsce. Znajduje się w niej ok. 15 tys. produktów.

Po zainstalowaniu, program pobiera bazę danych do pamięci urządzenia, dzięki czemu można wyszukiwać leki nawet bez dostępu do internetu. Do dyspozycji użytkownika jest wyszukiwarka leków refundowanych i tych dostępnych bez recepty, leków bez prawa do refundacji oraz suplementów diety. Każdy produkt jest opisany pod kątem składu, wskazaniach do zażywania, zasadach stosowania, czasami także możliwych interakcjach z innymi lekarstwami. Program informuje też, czy dany produkt jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, a także, czy nie osłabia zdolności do kierowania samochodem. Produkty ujęte w bazie danych aplikacji można wyszukać na kilka sposobów: na podstawie ich nazwy handlowej, międzynarodowej i według klasyfikacji anatomiczno-terapeutyczno-chemicznej.

Program Opisy Leków jest dostępny bezpłatnie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Weź pigułkę! Aplikacje dla biorących leki

27
12.01.2016  •  Anna Rymsza

Hipokrates mówił swoim uczniom, by uważali na pacjentów, którzy często kłamią, że przyjmują zalecone im leki. Różne źródła podają, że w Polsce tylko 65% chorych przyjmuje leki regularnie i zgodnie z zaleceniami lekarza. To oczywiście prowadzi do różnych problemów, od uszczerbku na zdrowiu, po straty finansowe. Takie zachowanie może mieć wiele przyczyn, od zbyt wysokich cen wielu preparatów, po zwykłe „ja wiem lepiej”. Jeśli powodem jest nieuwaga lub brak systematyczności, można problem rozwiązać z pomocą jednej z opisanych poniżej aplikacji. Weź pigułkę! Moje Leczenie Moje Leczenie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.