r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Oprogramowanie CA z komputerami NTT System

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma CA (Computer Associates), jeden z największych na świecie producentów oprogramowania do zarządzania infrastrukturą IT, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z firmą NTT System - jednym z największych polskich producentów komputerów. W ramach współpracy, NTT System będzie instalować na produkowanych przez siebie seriach komputerów oprogramowanie antywirusowe eTrust Antivirus i antyszpiegowskie eTrust PestPatrol Anti-Spyware oraz program umożliwiający zarządzanie i zabezpieczanie ustawień i danych użytkownika - CA Desktop DNA Migrator.

Kontrakt z NTT System jest pierwszym z czterech kontraktów jakie zamierzamy podpisać z największymi w Polsce producentami komputerów w ciągu najbliższego roku - powiedziała Krystyna Fowler, Field Partner Manager w CA, odpowiedzialny za rozwijanie współpracy z partnerami. Nawiązanie współpracy z firmami, które będą instalowały oprogramowanie CA na produkowanych przez siebie komputerach jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu trafimy do licznej grupy użytkowników końcowych, którzy będą mieli okazję przekonać się o wysokiej jakości i niezawodności produktów CA, a tym samym zostaną lojalnymi klientami naszej marki.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.