Optimizer 4.9

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Optimizer to niewielka, darmowa aplikacja opublikowana wyłącznie w wersji portable, która powstała z myślą o użytkownikach ceniących sobie prywatność i bezpieczeństwo w trakcie codziennej pracy.

Optimizer oferuje możliwość zwiększenia wydajności zarówno systemu operacyjnego Windows, jak i sieci komputerowej, a także zawiera wiele innych, przydatnych funkcji, jak np.: wyłączanie zbędnych usług systemu operacyjnego Windows, dezaktywowanie funkcji odpowiedzialnej za zbieranie danych telemetrycznych przez Microsoft, wyłączenie automatycznych aktualizacji systemu, blokowanie reklam Skype’a, usuwanie niepożądanych aplikacji uruchamianych podczas startu systemu Windows, zmianę folderu pobierania Microsoft Edge czy też dodawanie pozycji w menu kontekstowym za pomocą prawego przycisku myszy.

Co ciekawe, rekomendowane jest skorzystanie z programu Optimizer tuż po zainstalowaniu systemu operacyjnego Windows. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się największym poziomem bezpieczeństwa i prywatności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!