r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Oracle wydało własnego Linuksa

Strona główna Aktualności

W kwietniu tego roku pisaliśmy o planach Oracle dotyczących wydania własnej dystrybucji Linuksa. Teraz pogłoski stały się prawdą, firma przygotowała bazujący na Red Hacie system, do którego zaoferowała pełne wsparcie techniczne.

System nazywa się Unbreakable Linux ("Linux nie do złamania"), jest dostępny za darmo. Wsparcie techniczne, obejmujące pomoc telefoniczną, łatki bezpieczeństwa i aktualizacje oferowane jest w cenie od 99 dolarów za rok na jeden komputer. System od Oracle jest całkowicie zgodny z dystrybucją Red Hat Enterprise Linux i ma być synchronizowany z przyszłymi wydaniami.

Posunięcie firmy Oracle jest dobrą wiadomością dla użytkowników Linuksa - prawdopodobnie niewiele użytkowników domowych zainteresuje się zakupem płatnego wsparcia, ale fakt, że coraz więcej dużych firm poważnie traktuje ten system daje gwarancję dalszego rozwoju. Więcej informacji na temat nowej dystrybucji na stronie firmy Oracle.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.