r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orange Cloud 1.7.1

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze

Orange Cloud to aplikacja kliencka wirtualnego dysku w chmurze Orange Cloud od Orange Polska. Z jej pomocą można synchronizować zdjęcia, multimedia czy dokumenty z urządzeniami z Androidem, a także tworzyć kopie zapasowe kalendarzy i książki adresowej na dysku w chmurze. Dla klientów operatora Orange Polska transfer danych z i do Orange Cloud jest całkowicie bezpłatny.

Galeria programu

Aplikacja Orange Cloud pozwala między innymi na odtwarzanie filmów i przeglądanie zdjęć bezpośrednio z Orange Cloud oraz na słuchanie muzyki zapisanej na dysku w chmurze podczas korzystania z innych aplikacji lub kiedy ekran urządzenia będzie wyłączony – to wszystko bez płacenia za transfer danych w sieci Orange.

Zdjęcia i filmy z dysku można szybko udostępnić na serwisach społecznościowych, wszystkie pliki można także szybko dodać jako załączniki do e-maili. Można także łatwo podzielić się plikami ze znajomymi bezpośrednio z Orange Cloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.