Orange Cloud Orange Cloud 1.7.0

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Orange Cloud to klient wirtualnego dysku w chmurze Orange Cloud od Orange Polska. Z jej pomocą można synchronizować zdjęcia, multimedia czy dokumenty z komputerem, a także tworzyć kopie zapasowe kalendarzy i książki adresowej na dysku w chmurze, jeśli ktoś do przechowywania tych danych korzysta z Outlooka.

Dla klientów operatora Orange Polska, którzy korzystają z łączy mobilnych, transfer danych z i do Orange Cloud jest całkowicie bezpłatny. Abonentom Orange oferuje 30 GB przestrzeni w chmurze, korzystających z telefonów na kartę i pozostałym zainteresowanym – 1 GB.

Program Orange Cloud po instalacji umieści folder chmury Orange na pasku bocznym eksploratora plików i zagnieździ się w pasku zadań. Ikona na pasku będzie informowała o postępie synchronizacji, jej kliknięcie pozwoli także na zmianę ustawień synchronizacji – możemy bowiem wybrać konkretne foldery, których zawartość będzie kopiowana na chmurę Orange, a stamtąd na inne urządzenia przypisane do tego samego konta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!