Orange Cloud 1.7.0

Strona główna Windows Akcesoria Obsługa dysków internetowych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Orange Cloud to klient wirtualnego dysku w chmurze Orange Cloud od Orange Polska. Z jej pomocą można synchronizować zdjęcia, multimedia czy dokumenty z komputerem, a także tworzyć kopie zapasowe kalendarzy i książki adresowej na dysku w chmurze, jeśli ktoś do przechowywania tych danych korzysta z Outlooka.

Dla klientów operatora Orange Polska, którzy korzystają z łączy mobilnych, transfer danych z i do Orange Cloud jest całkowicie bezpłatny. Abonentom Orange oferuje 30 GB przestrzeni w chmurze, korzystających z telefonów na kartę i pozostałym zainteresowanym – 1 GB.

Program Orange Cloud po instalacji umieści folder chmury Orange na pasku bocznym eksploratora plików i zagnieździ się w pasku zadań. Ikona na pasku będzie informowała o postępie synchronizacji, jej kliknięcie pozwoli także na zmianę ustawień synchronizacji – możemy bowiem wybrać konkretne foldery, których zawartość będzie kopiowana na chmurę Orange, a stamtąd na inne urządzenia przypisane do tego samego konta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
andrzejjajko   8 #6 17.12.2015 14:10

Sam się aktualizuje program orange cloud na laptopie więc jest super. Brakuje tylko podwójnej weryfikacji w dysko orange cloud

  #5 03.06.2015 07:04

I co, zapewne też trzeba ,mieć telefon w Orange, żeby z ich chmury korzystać?

andrzejjajko   8 #4 09.11.2014 00:07

Spioszek1985: ostatnio trzeba dzwonic czasem po kilka razy fo orannge jesli sie che cos zalatwic ale to zalezy jaki sie konsultant trafi

Spioszek1985   12 #3 08.11.2014 01:53

@Mark7 (niezalogowany): Mnie bardziej interesuje czy wkońcu Orange poprawił dostęp do chmury z poziomu Opery, ostanio nie dało się przesłać żadnego pliku pod tą przeglądarką.
W chrome chodzi.
Pisałem do nich w tej sprawie miesiąc temu to mnie olali.

  #2 07.11.2014 16:19

No nie wiem, ale ktoś tutaj robi kogoś w balona. W regulaminie korzystania z Orange Cloud znalazłem :
§7 pkt.6 "Bezpłatny transfer danych przysługuje wyłącznie w ramach korzystania z Płatnych opcji Orange Cloud i nie może być wykorzystany w inny sposób."

No to jak - transfer jest płatny czy bezpłatny?

al49   8 #1 16.08.2014 12:17

Orange sprzedaje telefony z oprogramowaniem windows phone a oprogramowania orange cloud do nich brak io co mi z tego że mam te 30GB?