r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orange Multibox Bramka SMS 1.24.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Orange Multibox Bramka SMS to aplikacja do obsługi specjalnej brami Orange. Jest ona dostępna jedynie dla zarejestrowanych klientów sieci, posiada zarówno wariant darmowy jak i płatny, różnią się one ilość dostępnych darmowych sms.

Co odróżnią Multibox od klasycznej bramki? Fakt, że nasze sms dochodzą z naszego nr telefonu. Tak wiec odbiorca od razu wie kto je wysłał, a gdy wybierze opcję odpisz, sms dostaniemy na nasz telefon. Główne zakładki aplikacji to: ulubione, wyślij i archiwum. W pierwszej znajdują się ostatni wybierany nr. Gdy ich dotkniemy, automatycznie zostaniemy przeniesieni do okna nowej wiadomości.

r   e   k   l   a   m   a

Okno wyślij pozwala nam tworzyć i wysyłać sms. Za jego pomocą mamy również możliwość podejrzenia ostatnio wysłanych wiadomości. To tutaj otrzymujemy informacje o powodzeniu, bądź niepowodzeniu operacji oraz ilość zużytych sms. Archiwum jak sama nazwa wskazuje to zbiór już wysłanych sms. Może je wyłączyć z poziomu opcji. To tam podajemy też nasz login i hasło do konta Orange.

Interfejs programu oparto na standardowym szablonie Windows Phone. Dobrze spełnia swoje zadanie, choć podczas wysyłania wiadomości można odczuć drobne zacięcia. Aplikacja dostępna jest w cenie 4,49 zł. Za darmo możemy przetestować jej możliwości wysyłając do 10 wiadomości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.