r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orange Multibox Bramka SMS 1.24.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program w oficjalnym sklepie Windows Phone
lub zeskanuj:

Orange Multibox Bramka SMS to aplikacja do obsługi specjalnej brami Orange. Jest ona dostępna jedynie dla zarejestrowanych klientów sieci, posiada zarówno wariant darmowy jak i płatny, różnią się one ilość dostępnych darmowych sms.

Galeria programu

Co odróżnią Multibox od klasycznej bramki? Fakt, że nasze sms dochodzą z naszego nr telefonu. Tak wiec odbiorca od razu wie kto je wysłał, a gdy wybierze opcję odpisz, sms dostaniemy na nasz telefon. Główne zakładki aplikacji to: ulubione, wyślij i archiwum. W pierwszej znajdują się ostatni wybierany nr. Gdy ich dotkniemy, automatycznie zostaniemy przeniesieni do okna nowej wiadomości.

Okno wyślij pozwala nam tworzyć i wysyłać sms. Za jego pomocą mamy również możliwość podejrzenia ostatnio wysłanych wiadomości. To tutaj otrzymujemy informacje o powodzeniu, bądź niepowodzeniu operacji oraz ilość zużytych sms. Archiwum jak sama nazwa wskazuje to zbiór już wysłanych sms. Może je wyłączyć z poziomu opcji. To tam podajemy też nasz login i hasło do konta Orange.

Interfejs programu oparto na standardowym szablonie Windows Phone. Dobrze spełnia swoje zadanie, choć podczas wysyłania wiadomości można odczuć drobne zacięcia. Aplikacja dostępna jest w cenie 4,49 zł. Za darmo możemy przetestować jej możliwości wysyłając do 10 wiadomości.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.