r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orange TV Go 1.1

Strona główna iOS Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Orange TV Go jest przeznaczona dla Abonentów Orange TV. Można w niej oglądać programy telewizyjne na żywo i różne produkcje na życzenie.

Galeria programu

Aplikacja umożliwia dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo oraz programów z ogromnego katalogu na życzenie. W bibliotece znajdują się te same stacje telewizyjne, które można oglądać w ramach abonamentu. Na ekranie głównym można zobaczyć, jakie aktualnie filmy i programy są nadawane lub wybrać coś z dostępnego katalogu.

Dostępne filmy można wypożyczać za dodatkową opłatą. W katalogu zostały podzielone według kategorii i każdy z nich ma w aplikacji swój zwiastun oraz ocenę. Filmy do obejrzenia można oznaczać „serduszkiem”.

Dostęp do aplikacji kosztuje 4,99zł miesięcznie i jest dostępny dla klientów Pakietu Optymalnego, Bogatego i Maksymalnego. Z aplikacji można korzystać nawet na czterech urządzeniach. By się zalogować podczas pierwszego uruchomienia, trzeba podać numer abonenta, znajdujący się w umowie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.