r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orange udostępni do testów 2012 smartfonów HTC Mozart

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Znamy już szczegóły testów konsumenckich telefonów HTC Mozart z systemem Windows Phone 7, jakie zrealizuje wkrótce Orange. Sieć udostępni do testów 2012 smartfonów, z czego połowa zostanie u testerów na stałe.

Szczegóły testów opisał na blogu rzecznik prasowy Grupy TP. Liczba telefonów dostępnych w testach jest niestety ograniczona — będzie ich dokładnie 2012 — więc o tym, czy uda nam się wziąć w nich udział zadecyduje minikonkurs. Od 6 do 30 października należy się zarejestrować na specjalnej stronie i odpowiedzieć na konkursowe pytania. Jury wybierze następnie laureatów, którzy otrzymają HTC Mozart z systemem Windows Phone 7 i starter Orange Free na kartę. 2012 testerów będzie prowadzić blogi, na których podzielą się swoimi wrażeniami z testów telefonu HTC i systemu Microsoftu. Po zakończeniu testów jury zbierze się ponownie i poda listę 1006 uczestników, którzy w nagrodę będą mogli zachować telefony dla siebie.

Więcej informacji o konkursie oraz samych testach pojawi się 6 października, gdy ruszy strona konkursowa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.