r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orbisence

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Orbisence jest niesamowicie hipnotyzująca grą zręcznościową. Ten darmowy projekt na pierwszy rzut oka nie powala może oprawą graficzną, ale została ona starannie przemyślana i w połączeniu z niezwykłą muzyką w tle tytuł ten po prostu bardzo wciąga. Do tego należy do propozycji dosyć trudnych. Uzyskanie wysokiego wyniku wymaga spostrzegawczości oraz sporej dozy cierpliwości. Gotowi na wyzwanie?

Galeria programu

Rozgrywka opiera się na manewrowaniu obiektem przypominającym kolorową kometę pomiędzy nadlatującymi kształtami. Zabawa toczy się w umownym tunelu, cały czas losowo się zmieniającym, pełnym spiral, niepełnych okręgów, trójkątów oraz innych przeszkód. Żeby skutecznie zacząć zbierać punkty należy przyzwyczaić się do bardzo specyficznego sterowania. Niby lecimy tylko na boki, ale jednak w niewidzialnej rurze.

Kilkukrotnie możemy w coś stuknąć, gdy jednak kometa zrobi się czerwona to do gry od nowa została wyłącznie jedna kraksa. Na szczęście na trasie przelotu pojawiają się wielobarwne bonusy. Zielone kule odnawiają zdrowie, purpurowe ładują chwilowe przyśpieszenie oraz nietykalność, zbieranie żółtych znacznie powiększa dorobek, zaś pomarańczowe podbijają mnożnik punktów na wyższy poziom. Warto spróbować sił.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.