Orbitum Orbitum 56.0.2924.92

Strona główna Windows Internet i komunikacja Przeglądarki stron WWW
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Orbitum to bezpłatna przeglądarka internetowa bazująca na popularnym projekcie Chromium, na podstawie którego stworzono m.in. popularnego Google Chrome. W przeciwieństwie do innych programów tego typu twórcy tej aplikacji stawiają na integrację z platformami społecznościowymi.

Przy pierwszym kontakcie z Orbitum można uznać, że to kolejny projekt oparty na Chromium, który nie wyróżnia się niczym szczególnym. Dobrze znany silnik nie ma problemu z szybkim generowaniem i wyświetlaniem stron internetowych, a znajomy interfejs jest przystępny i przejrzysty nawet dla osób, które nigdy nie miały styczności z przeglądarkami, których bazą jest projekt Chromium. Podstawową różnicą pomiędzy tą przeglądarką, a innymi aplikacjami tego typu jest integracja z serwisami społecznościowymi.

Integracja ta polega na tym, że od momentu zalogowania się na jednym z obsługiwanych serwisów (Facebook, Vkontakte, Odnoklassniki) możemy swobodnie prowadzić rozmowy tekstowe w samym oknie przeglądarki. Sprawia to, że Orbitum jest ciekawą opcją szczególnie dla osób nie wyobrażających sobie dnia bez sprawdzania wiadomości na Facebooku co kilka minut. Dodatkowo w programie zintegrowany jest odtwarzacz muzyczny oraz klient sieci Torrent.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!