r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orby Widgets - To Make Notification Center Even More Useful 1.6.1

Strona główna iOS Personalizacja Widżety

Aplikacja Orby Widgets - To Make Notification Center Even More Useful to zbiór przydatnych widgetów, które możemy aktywować z poziomu menu powiadomień w iOS. W przeciwieństwie do wielu podobnych programów tutaj każda funkcja jest oddzielnym widgetem.

Galeria programu

Z poziomu aplikacji możemy zapoznać się krok po kroku z aktywacją widgetów, a także w przypadku większości z nich zmienić ich skórkę. Orby Widgets posiada 10 rozszerzeń. Na liście znajdziemy np.: stan baterii, procesora, pamięci RAM, skróty do kontaktów, kalkulator, śledzenie danych pobieranych i wysyłanych czy też serwisów społecznościowych.

Wszystkie widgety występują pojedynczo, dzięki temu działają nieco szybciej niż zbiorcze, dodatkowo pozwalają lepiej zaplanować ich rozmieszczenie. Pod względem użyteczności i wyglądu nie odbiegają od podobnych rozwiązań innych aplikacji. Sprawdzają się w działaniu. Niestety Orby Widgets zabrakło wersji testowej, która pozwoliłaby zapoznać się z możliwościami programu przed zakupem. Warto go rozważyć, zwłaszcza jeżeli męczą nas ograniczenia oraz reklamy w darmowych odpowiednikach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.