r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Order & Chaos 2: Redemption 2.3.1

Strona główna iOS Gry RPG i MMO

Order & Chaos 2 to kolejna część popularnej, mobilnej gry z gatunku MMORPG. Choć gra przypomina w wielu miejscach World of Warcraft wychodzi jej to na dobre. Przenosi doświadczenia znane z tej kultowej gry na ekrany urządzeń mobilnych.

Część druga rozwija pomysły znane ze swojej poprzedniczki zarazem wprowadzając wiele nowych mechanik. Przygodę rozpoczynamy od intra i krótkiego samouczka, który tłumaczy zagadnienia sterowania oraz fabularne. Następnym krokiem jest stworzenie swojego bohatera. Poza płcią do wyboru mamy pięć ras: Orc, Human, Elf, Mendel, oraz nową Kratan. Określamy także klasę naszej postaci. Tu również do dobrze znanych: Ranger, Mage, Warrior, Monk dołączyła nowa o nazwie Blood Knight. Ostatni krok to bardzo uboga personalizacja naszego bohatera. Jedna z najuboższych jakie można znaleźć w grach MMORPG. Czeka nas jeszcze wybór jednego z kilku serwerów. Warto wcześniej zapoznać się z informacjami gdzie gra sporo rodaków, bądź też naszych znajomych.

r   e   k   l   a   m   a

Początek gry to również samouczek, tłumaczy nam podstawowe zależności w świecie gry oraz mikropłatności. Te także uległy ewolucji. W Order & Chaos 2 znacznie więcej elementów możemy zdobyć za regularne i cierpliwe granie. Co wcale jednak nie oznacza, że zabawa będzie prostsza. Gra otrzymała nowy mechanizm, który nagradza graczy korzystających z mikropłatności. Otrzymują oni dodatkowe punkty i w zależności o specjalnego poziomu doświadczenia bonusowe nagrody.

Poza trybem dla jednego gracza nie zabrakło typowych dla MMO elementów rozgrywki grupowej PVP, klanów itp. Aby je odblokować musimy uzyskać wyznaczone poziomy doświadczenia. Pod względem wykonania gra nie zachwyca. Nie ma tu zbyt wielu zmian względem poprzedniczki. Gra dalej potrafi rozgrzać telefon do czerwoności podczas dłuższej rozgrywki. Niestety w obecnej wersji bardzo zawodzi stabilność. Zarówno gry jak serwerów.

Gra wspiera integrację z kontem Games Center oraz Facebookiem. Dzięki temu możemy synchronizować postępy pomiędzy urządzeniami. Niestety gra oferuje oddzielne serwery dla graczy iOS/Android/Windows. Przed wejściem do jej świata warto dobrze się zastanowić. Tytuł wciąga, a to na ile pozostanie darmowy zależy w dużej mierze od czasu jaki mu poświecimy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Order & Chaos 2: Redemption chce być największym MMORPG na urządzenia mobilne

5
ROZRYWKA 21.09.2015 | Paweł Piskurewicz

Choć od początku Order & Chaos nazywano mobilnym klonem World of Warcraft, wyszło to grze na dobre. Gameloft udowodnił, że można stworzyć rozbudowany i grywalny tytuł z gatunku MMORPG opierając go na sterowaniu za pomocą ekranu dotykowego. Wydana niedawno część druga tylko to potwierdza. Order & Chaos 2: Redemption rozwija pomysły znane ze swojej poprzedniczki zarazem wprowadzając wiele nowych mechanik. Poza znanymi rasami takimi jak: Orc, Human, Elf, Mendel, otrzymujemy też nową o nazwie Kratan. Czeka na nas także jedna nowa klasa czyli Blood Knight, który dołączył do już znanego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.