Order & Chaos Duels Order & Chaos Duels 1.7.5o

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Order & Chaos Duels należy do gatunku CCG (collectible card game ) czyli kolekcjonerskich gier karcianych. Osadzono go w świecie fantasy stworzonym przez firmę Gameloft. Ze względu na specyfikę rozgrywki, gra idealnie sprawdza się na urządzeniach z ekranem dotykowym.

Order & Chaos Duels oferuje nam kilka trybów rozgrywki. Pierwszym z jakim się zapoznamy jest kampania. Wprowadza nas w mechanikę gry oraz pozwala nabrać doświadczenia i zebrać środki oraz karty. Pierwsze misje tworzą interaktywny samouczek. Kampanie są obszerne, co nie jest standardem w tego typu grach. Nie zabrakło także rozbudowanego trybu pojedynków online.

Gra oferuje nam tryby rankingowe, grę dowolną, pojedynki z bossami czy też system wieży, w której mamy dostęp do wszystkich kart i gramy do momentu 9 wygranych bądź też 3 przegranych. Sama rozgrywka bazuje na znanych z gier karcianych rozwiązań, dodając kilka świeżych pomysłów. W potyczce dysponujemy kartą bohatera (każdy ma inną zdolność specjalną), jednostkami, czarami oraz ulepszeniami dla bohatera. Aby co turę uzyskać przyrost surowców +1 musimy poświęcić jedną kartę z ręki. Jednostki w pierwszej kolejności rywalizują ze sobą, dopiero gdy brak jest obrony atakują przeciwnika.

Jak przystało na produkcję Gameloftu, znajdziemy w niej sporo mikropłatności. Bez ich udziału ciężko będzie zakupić dodatkowe zestawy kart czy też ulepszenia. Nie są tak nachalne jak w innych tytułach, ale gracze którzy nie chcą z nich korzystać powinni nastawić się na długie, cierpliwe i mozolne zbieranie funduszy.

Order & Chaos Duels to solidnie wykonana gra karciana, która choć nie porywa wykonaniem, ani oryginalną mechaniką to zapewnia sporo godzin dobrej zabawy dla fanów gatunku. Dzięki dostępności na większość popularnych systemów mobilnych oraz PC z Windows 8, nie trzeba zbyt długo czekać na przeciwników w trybach online.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!