Order & Chaos Online Order & Chaos Online 4.2.3a

Strona główna Android Gry RPG i MMO
Pobierz program
lub zeskanuj:

Order & Chaos Online należy do gatunku MMO RPG. Studio Gameloft nie ukrywaja sporych inspiracji grą World Of Warcraft. Autorom udało się skopiować najlepsze rozwiązania z tego komputerowego hitu, zarazem dodaje wiele mechanizmów dopasowujących rozgrywkę do specyfiki urządzeń mobilnych.

Gra oferuje nam do wyboru jedną z 5 klas oraz 4 różne rasy do wyboru. Część z nich dysponuje wspólnym punktem startowym. Choć Order & Chaos oferuje nam grafikę 3D to sterowanie bardzo dobrze sprawdza się na ekranach dotykowych. Wiele mechanizmów związanych z walką i eksploracją uproszczono inne przebudowano.

Ogromny świat jest co pewien czas powiększany dzięki aktualizacjom, otrzymujemy w nich także zmiany w mechanice oraz nowe rasy. Przemierzać go możemy pieszo, za pomocą teleportów bądź też konno. Nie zabrakło także znanych z innych gier tego typu opcji społecznościowych, tworzenia drużyn, gildii (w tym rodzimych), rajdów, czatu i co najważniejsze domu aukcyjnego.

Gra posiada także rozbudowany system mikropłatności. Zabawa bez sięgania po niego jest możliwa, aczkolwiek trudna. Wszystko zależy od tego jak sprytnie będziemy radzili sobie na aukcji oraz ile czasu na to poświęcimy.

Grafika i muzyka stoją na najwyższym poziomie, pomimo iż gra liczy sobie już kilka lat. Świat jest barwny, każda kraina ma swoją ścieżkę muzyczną i dźwięki. Zważywszy na złożoność gry, nie udało się uniknąć błędów, jest ich sporo, ale nie są na tyle nachalne by uprzykrzać grę.

Order & Chaos to na chwilę obecną najlepsze mobilne MMO RPG. Nawet pomimo mikropłatności, ma ich najmniej w porównaniu do konkurencyjnych tytułów. Do tego popularność sprawia, że bez problemu znajdziemy innych graczy gotowych do wspólnej zabawy. Niestety wersje iOS/Android/Windows Phone mają oddzielne światy, nie pozwalają na wspólną grę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!