Organizer ucznia 1.0

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program Organizer ucznia jest narzędziem, którego zadaniem jest przechowywanie wszystkich informacji dotyczących nauki w jednym miejscu. Program posiada wszystkie funkcje potrzebne do zarządzania stopniami, planem lekcji, terminarzem czy zadaniami domowymi. Wśród oferowanych opcji na uwagę zasługuje możliwość definiowania znaków "+" i "-" stawianych przy ocenach oraz nadawania im właściwego znaczenia oraz wagi w przypadku konkretnych stopni. Ponadto Organizer pozwala na wyświetlanie statystyk z takimi informacjami jak średnia czy ilość ocen, a także odlicza czas jaki pozostał do końca roku szkolnego. Dzięki obsłudze wielu kont i opcji zabezpieczenia każdego z nich hasłem, możliwe jest korzystanie z programu przez kilku użytkowników na jednym komputerze.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prosty, przyjazny interfejs, działa pod nowszymi systemami z architekturą 64 bitową, szybki, mało-zasobożerny,
żmudne dodawanie nowych przedmiotów szkolnych
ocena użytkownika
13.07.2011 00:00 • Recenzja do wersji 1.0

Organizer ucznia 1.0 autorstwa Michała Dądela to niezbędny program dla każdego ucznia szkoły podstawowej, gimnazjum, tudzież liceum. Produkt charakteryzuje się niesamowitą prostotą interfejsu, który dla użytkowników jest bardzo prosty, przyjemny, a co najważniejsze przyjazny. Jeśli szukasz wodotrysków, wizualizacji w postaci różnych ruchomych, lub świecących się wykresów, to ten program może Cię nie zadowolić. Interfejs przypomina kartę papieru, gdzie wszystko jest jasno napisane, zanotowane oraz podkreślone.

Warto również nadmienić, że program działa szybko i stabilnie nawet pod Windowsem 7 w wersji 64 bitowej. Jedyną wadą Organizera ucznia jest żmudne dodawanie przedmiotów szkolnych. Polecam program wszystkim! Tym, którzy drżą o swoje średnie, jak i tym, którzy lubią mieć wszystko poukładane, zaszufladkowane i na bieżąco monitorowane. Z Organizerem nigdy nie zapomnisz o kartkówce, bądź sprawdzianie, ponieważ posiada przypomnienie o najbliższych wydarzeniach, jakimi są testy. Program posiada również możliwość zakładania haseł, dzięki czemu możecie czuć się bezpiecznie, nawet wtedy, gdy zdarzy Wam się nadal dobry stopień(ndst), czyli ta śniąca się po nocach, kiedy nie jesteście przygotowani na zajęcia jedynka. Program w całości w polskiej wersji językowej.