r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Orgzly: Notes & To-Do Lists 1.6.1

Strona główna Android Akcesoria Notesy

Orgzly: Notes & To-Do Lists to prosta, ale użyteczna aplikacja do tworzenia notatek oraz list z zadaniami do wykonania.

Wygląd aplikacji jest bardzo prosty, dzięki czemu możemy w pełni skupić się na podstawowym zadaniu, czyli tworzeniu notatek oraz list zadań. Twórca programu wykorzystał część wytycznych Material Design, dlatego część podstawowych funkcji programu znajdziemy w menu bocznym, wysuwanym z lewej krawędzi ekranu urządzenia. Znajdziemy tam wyszukiwarkę notatek (wg zaplanowanych zadań i list), a także listę wszystkich utworzonych notatników.

r   e   k   l   a   m   a

W Orgzly: Notes & To-Do Lists do notatek i list zadań możemy dodawać przypomnienia: o tym,że zadanie na nas czeka i informujące o tym, że zbliża się deadline. Pliki utworzone w aplikacji możemy edytować i grupować - nie tylko według notatników, ale też według priorytetów. Do notatek można też dodawać kolejne adnotacje, dzięki czemu aplikacja może posłużyć jako swego rodzaju mapa myśli. Do naszych plików możemy też dodawać tagi, co ułatwi ich późniejsze wyszukiwanie. Tag TODO oznacza plik z listą zadań do wykonania, tag DONE informuje, że sprawy zostały załatwione. Z kolei wpisując #A nadamy notatce wyższy priorytet. Pliki stworzone w Orgzly: Notes & To-Do Lists możemy zapisywać na dwa sposoby: w pamięci urządzenia lub na naszym koncie w usłudze Drobox.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.