r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Oront Burning Kit

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Oront Burning Kit 2 to bardzo elastyczna i łatwa w użyciu aplikacja przeznaczona do zarządzania, czyszczenia i nagrywania płyt CD, DVD, Blu-Ray i HD DVD. Począwszy od takich podstawowych funkcji jak tworzenie płyt z danymi, audio czy video, Oront Burning Kit 2 Premium oferuje dodatkowo możliwość odzyskiwania części danych z uszkodzonych i multisesyjnych nośników, równoczesnego wypalania stworzonych projektów na dwóch nagrywarkach czy tworzenia identycznych kopii płyt na dysku twardym. Oront Burning Kit 2 umożliwia również kodowanie w formacie UDF / ISO9660 / Joliet, edycję menu DVD, nagrywanie w trybie On-the-fly, tworzenie dysków multisesyjnych i botujących, zapis w trybie Disc-at-once / Track-at-onc, obsługę technologi buforowania danych (BurnProof, JustLink itp.), funkcję nagrywania obrazów ISO czy opcję weryfikacji poprawności zapisanych danych na nośnikach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #8 16.07.2008 12:08

Zajrzałem do sekcji komentarzy z nadzieja ze sie czegos o programie dowiem i zauważyłem że wy tutejsi nabijacze postow nic nie wnosicie przydatnego to tego ze tak to określe postu...bezsens

  #7 04.07.2008 18:39

Viściarz poszukaj dobrze i znajdziesz ashampoo za friko na tym vortalu

  #6 23.02.2008 13:26

Ja akurat używam tego programu i nie narzekam.

  #5 16.01.2008 12:46

w sumie za dużo jest programów tego typów (zwłaszcza z wersją Trial) Oront Burning Kit podobnie jak Ashampoo powinno być darmowe i bezpłatne :P ... w sumie za dużo jest tych płatnych... pozdrawiam

  #4 16.01.2008 11:19

Anon z tego co widac w opisie to ma tylko odzyskiwanie danych dodane (w porownaniu z nero czy ashampoo)

  #3 16.01.2008 08:59

Widac od razu ze tego soft w lapach nie mieliscie, porownywanie go do ashampoo czy do nero to idiotyzm!

  #2 15.01.2008 20:33

Pomyślałem dokładnie o tym samym Dzonasek.

  #1 15.01.2008 12:14

kto to kupi, skoro i tak wiekszosc producentow daje do nagrywarki soft (przewaznie nero), jak ktos nie ma albo chce miec nowsze to sciaga z netu a jak chce byc legal to ma mase programow za darmo...?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.