Orph 1.3.821

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Orph to gra zręcznościowa, z elementami rozgrywki logicznej. Gracz steruje w niej kolorowymi kulkami, aby przerzucić je na właściwą stronę planszy.

Zaletą gry Orph jest jej szata graficzna. Plansze osadzone są w futurystycznej scenerii, pełne są żywych kolorów, a całości dopełnia dynamiczna, podobna do stylu techno muzyka. W grze trafiamy na planszę, którą na pół dzieli kolorowa linia z luką w środkowej części. To właśnie linią sterujemy, aby przepuścić kulkę w danym kolorze na odpowiadającą jej część planszy, np. czerwoną na czerwone pole. Im szybciej to zrobimy, tym lepszy wynik osiągniemy, co przełoży się na odblokowywanie kolejnych wyróżnień.

W grze wyświetlane są reklamy, ale można je wyłączyć za ok. 3 zł. Ponadto, aplikację Orph można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli synchronizować osiągane wyniki z chmurą Google, a także sięgać po kolejne ukryte nagrody.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych