OsmAnd Maps OsmAnd Maps version 3.81

Strona główna iOS Podróże i transport Mapy topograficzne i turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

OsmAnd Mapy to aplikacja przygotowana w ramach otwartego projektu, oferująca dostęp do róznego typu map i nawigacji online i offline.

Dane kartograficzne i mapy wyświetlane w aplikacji pochodzą między innymi z projektu Open StreetMaps, tworzonego przez społeczność. Poza nimi można w OsmAnd skorzystać z map dla rowerzystów, map turystycznych czy żeglarskich z różnych źródeł. W ustawieniach profili (samochodowy, pieszy i rowerowy) można nakładać na siebie dwie warstwy z mapami i sterować przezroczystością jednej z nich, co pozwala porównywać dane.

Mapy w aplikacji OsmAnd można zapisać w pamięci smartfonu lub pobierać na bieżąco z Sieci. Aplikacja została wyposażona też w wyszukiwarkę miejsc i adresów, a także nawigację. Podróże z mapami OsmAnd można nagrywać i nawigować przy użyciu plików GPX z gotowymi trasami.

W darmowej wersji aplikacji OsmAnd możemy zapisać mapy w pamięci urządzenia tylko 7 razy i nie będziemy mieli dostępu do listy punktów informacyjnych, związanych z daną lokalizacją, sporządzonej w oparciu o Wikipedię. Z pobierania map bez limitu prób, dostępu do wiedzy z Wikipedii oraz danych o rzeźbie terenu skorzystamy po wykupieniu pełnej wersji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!