OsmAnd Mapy i Nawigacja OsmAnd Mapy i Nawigacja 3.9.9

Strona główna Android Podróże i transport Mapy topograficzne i turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

OsmAnd Mapy i Nawigacja to aplikacja przygotowana w ramach projektu open source'owego, oferująca dostęp do map i nawigacji dostępnych także bez dostępu do internetu.

Dane kartograficzne i mapy wyświetlane w aplikacji pochodzą z projektu Open Street Maps, alternatywnego wobec np. Map Google i tworzonych z myślą o użytkownikach, którzy chcą chronić swoje prywatne dane i nie chcą być śledzeni.

Wszystkie mapy w aplikacji OsmAnd możemy zapisać w pamięci smartfonu, także na karcie microSD. Zachowają one wszystkie opcje, np. nawigację głosową. Wcześniej jednak zarówno same mapy, jak też pakiet TTS (Text-to-Speech) należy pobrać i zapisać do trybu offline. Aplikacja zawiera też wyszukiwarkę miejsc i adresów, a także tryby dla pieszych i rowerzystów. Po pobraniu warstwy map obrazującej ukształtowanie terenu z OsmAnd Mapy i Nawigacja można wybrać się na spacer po górach. Podróże z mapami OsmAnd można nagrywać i nawigować przy użyciu GPX.

W darmowej wersji aplikacji OsmAnd możemy zapisać mapy w pamięci urządzenia tylko 10 razy i nie będziemy mieli dostępu do listy punktów informacyjnych związanych z daną lokalizacją, sporządzonej w oparciu o Wikipedię. Z pobierania map bez limitu prób oraz z dostępu do wiedzy udostępnionej z Wikipedii skorzystamy po wykupieniu pełnej wersji programu, która kosztuje 29,99 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!