r   e   k   l   a   m   a
reklama

Ósme P.I.W.O. w Poznaniu już w grudniu

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Ósma edycja Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania (czyli PIWO) odbędzie się już 3 grudnia. Organizatorzy przypominają, że jeszcze 2 tygodnie pozostały, aby zgłosić swoją prelekcję.

Jeśli ktoś z Czytelników widzi siebie w roli prelegenta na tej imprezie lub ma pomysł na interesujące warsztaty, a przede wszystkim ma czas i ochotę wybrać się do Poznania na początku grudnia, proszony jest o kontakt z organizatorami. Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, kilka słów o sobie i tytuł wystąpienia wraz z krótkim opisem należy przesyłać na adres piwo2011. Pełny apel do potencjalnych prelegentów znajduje się na stronie imprezy.

Spotkanie odbędzie się na terenie Biblioteki Technicznej i Centrum Wykładowego Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo 2 już 3 grudnia. Agenda nie została jeszcze ułożona, ale osoby zainteresowane Wolnym Oprogramowaniem z pewnością nie będą się nudzić. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane