r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ostatni akt polskich obchodów Software Freedom Day 2008

Strona główna Aktualności

Od 19 września w całej Polsce odbywały się imprezy w ramach obchodów Software Freedom Day 2008 - Światowego Dnia Wolnego Oprogramowania. 18 października odbędzie się spotkanie będące już ostatnim aktem tegorocznych obchodów.

Krakowskie spotkanie w ramach obchodów Software Freedom Day 2008 oferuje uczestnikom rozbudowany i atrakcyjny program. W agendzie znalazły się takie prelekcje jak: "OpenMoko - Neo wśród smartfonów", "Oprogramowanie Open Source w biurze", "OpenSolaris", "Sun SPOT", "PKI Goes Mobile" oraz "Lekkie metodyki a ruch wolnego oprogramowania - czego możemy się od siebie nauczyć?". Ponadto zaprezentowany zostanie film "Good Copy Bad Copy". Podczas imprezy odbędzie się również dyskusja: "Wolne oprogramowanie: fakty i mity".

Spotkanie odbędzie się 18 października (sobota) w Sali U2 Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Więcej informacji oraz dokładna agenda dostępne są na stronie wydarzenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.