Ostatni dzień licytacji koszulek dobrychprogramów!

Strona główna Aktualności

O autorze

XVI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł już do historii jednak pieniądze na pomoc dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi ekipa Jurka Owsiaka zbiera nadal.

W dniu finału wystawiliśmy na aukcjach WOŚP 25 "firmowych" koszulek vortalu dobreprogramy, w tym 5 z podpisami redakcji. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają koszulki w czterech kolorach (czarny, brązowy, piaskowy, pomarańczowy) i dowolnych rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Unikatowe koszulki z podpisami (kolor piaskowy lub pomarańczowy, dowolny rozmiar) wystawione są w zestawach ze smyczami dobrychprogramów, dostępnymi w czterech kolorach (zielony, pomarańczowy, niebieski, czerwony). Oczywiście zwycięzcy aukcji koszulka + smycz mogą zażyczyć sobie koszulki bez podpisów :-) Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają tylko do jutra.

Przy okazji pragniemy przeprosić wszystkich, którzy uczestniczyli w jednej z aukcji. Allegro usunęło ją z powodów "regulaminowych". Aukcji przywrócić się nie udało więc zamieściliśmy nową.

Zapraszamy do licytacji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!


Aktualizacja, 20.01.2008, 22:33

Licytacja ostatniej koszulki zakończona! Łączna kwota za jaką wylicytowaliście koszulki to dokładnie 1717,02 zł. W przypadkach dwóch aukcji wylicytowane kwoty przekroczyły 100 zł. W licytacjach zanotowaliśmy kilkaset ofert - dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie chorych dzieciaków! Koszulki będziemy wysyłać po potwierdzeniu wpłaty na konto WOŚP.

© dobreprogramy