Ostatni dzień licytacji naszych koszulek!

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeszcze tylko przez jeden dzień będzie można licytować koszulki dobrychprogramów na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do włączenia się w licytację - pomóżmy chorym dzieciom!

Już jutro XVII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również my chcemy dołożyć swą cegiełkę w imię pomocy we wczesnym wykrywaniu nowotworów u dzieci. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłym roku, nam w tym pomożecie :-)

Na aukcjach WOŚP wystawiliśmy 30 "firmowych" koszulek vortalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają koszulki w czterech kolorach (czarny, khaki-brązowy, piaskowy, pomarańczowy) i różnych rozmiarach (S, M, L, XL i XXL). Koszulki licytujemy od symbolicznej złotówki. Wysyłkę opłaca redakcja. Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje potrwają do jutra, do godz 15:00.

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia chorych dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!


Aktualizacja, 11.01.2009, 15:10

Licytacje zakończone! Łączna kwota za jaką wylicytowaliście koszulki to dokładnie 2391,01 zł. Najwyżej wylicytowaną koszulką była jedna z czarnych XL - za 152,50 zł wylicytował ją użytkownik Eradicator. W sumie w 6 przypadkach wylicytowane kwoty grubo przekroczyły 100 zł. W licytacjach zanotowaliśmy kilkaset ofert - dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie chorych dzieciaków! Koszulki będziemy wysyłać po potwierdzeniu wpłaty na konto WOŚP.

© dobreprogramy