Ostatni dzień licytacji naszych koszulek na aukcjach WOŚP!

Strona główna Aktualności

O autorze

Dziś XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do wspierania akcji, do godziny 20:30 można licytować nasze koszulki na aukcjach WOŚP.

Co roku, w drugą niedzielę stycznia niemal wszyscy Polacy zwierają szeregi i wydłubują ze swych kieszeni tyle ile mogą aby wspomóc tę fantastyczną, unikalną na skalę światową, akcję. Również i my chcielibyśmy tradycyjnie dołożyć swą cegiełkę. W tym roku zbieramy środki na zakup specjalistycznych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Mamy nadzieję, że tak jak w ubiegłych latach, nam w tym pomożecie :)

Na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy czeka 14 "firmowych" koszulek portalu dobreprogramy. Zachęcamy Was do licytowania, wspólnie możemy pomóc. Na czytelników o wielkich sercach czekają unikalne koszulki różnych rozmiarach i wzorach z naszej aktualnej "kolekcji". Wśród nich po raz pierwszy są też koszulki damskie, o specjalnym kroju i materiale z domieszką elastanu. Wszystkie koszulki wykonane są z wysokogatunkowej bawełny, zostały wybarwione barwnikami odpornymi na spieranie oraz posiadają wysokiej jakości nadruk full color. Koszulki zostały zaprojektowane i uszyte specjalnie na potrzeby portalu dobreprogramy przez uznanych polskich producentów. Jak wyglądają w praktyce można zobaczyć oglądając zdjęcia z HotZlotu 2011.

W przypadku przekroczenia 250 zł w danej aukcji, do koszulki dołączymy zestaw różnych gadżetów od nas i naszych partnerów, a także pamiątkowy dyplom. Jeżeli wylicytowana kwota przekroczy 500 zł dorzucimy coś ekstra — oprogramowanie lub plecak na notebooka :) Dochód ze sprzedaży zasili konto fundacji WOŚP. Aukcje kończą się dziś o godz. 20:30. Wysyłkę koszulek opłaca redakcja.

Zapraszamy do aukcji, niech koszulki staną się pretekstem do wsparcia potrzebujących pomocy dzieciaków! Warto podkreślić, że poza aukcjami WOŚP, koszulek nie można nigdzie kupić!


Aktualizacja, 08.01.2012, 20:36

Licytacje zakończone! Łączna kwota za jaką wylicytowaliście koszulki to dokładnie 2802,50 zł. Najwyższą cenę osiągnęliśmy przy brązowej koszulce męskiej „Grzywa” w rozmiarze XXL - za 511 zł wylicytował ją xulu (xulu to także ubiegłoroczny rekordzista). Kolejna w rankingu była czarna koszulka damska „Technologiczne Drzewko” w rozmiarze S - za 360 zł wylicytowała ją asiksa1a. Średnia cena osiągnięta za jedną koszulkę to aż 200,18 zł!

Dziękujemy za zainteresowanie i wsparcie chorych dzieciaków! Koszulki będziemy wysyłać po potwierdzeniu wpłaty na konto WOŚP.

© dobreprogramy

Komentarze