Ostatni odcinek kursu CorelDRAW 12

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniu dzisiejszym opublikowaliśmy piąty, ostatni już odcinek, kursu CorelDRAW 12 przygotowanego specjalnie na czas akcji "Tydzień z Corelem". Tym razem autor kursu - Ryan omawia praktyczne aspekty programu i przedstawia możliwości wykorzystania grafiki wektorowej na przykładzie wizytówek.

W sumie kurs zawiera zbiór najważniejszych informacji dotyczących grafiki wektorowej i programu CorelDRAW 12. Począwszy od podstaw programu i idei grafiki wektorowej omówionych w pierwszej części, poprzez krzywe i obiekty (cz. 2), okna dokowane (cz. 3), aż do zaawansowanych operacji na obiektach (cz. 4) i praktycznych zastosowań. Dwie pierwsze części wzbogacone zostały dodatkowo o praktyczne demonstracje, trzecia zawiera interakcyjne grafiki, a czwarta i piąta pliki do pracy z programem. Wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z kursem zapraszamy do lektury. Z wielką przyjemnością odnotowujemy, że pierwszy odcinek w ciągu kilku dni przeczytano (do chwili pisania tego materiału) blisko 1800 razy, a demostracja była oglądana ponad 1000 razy.

Korzystając z okazji, przypominamy, że już tylko 2 dni i kilka godzin pozostało do zakończenia konkursu organizowanego z okazji "Tygodnia z Corelem". Wśród wszystkich Czytelników, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania konkursowe wylosujemy fantastyczne nagrody (m.in. 10 szt. pakietów graficznych CorelDRAW Graphics Suite 11 Special Edition PL, 3 szt. programów graficznych Paint Shop Pro 9 i inne) o łącznej wartości blisko 12 tys. zł! Z odpowiedzi, które napłynęły do tej pory wynika, że większość uczestników ma problemy z pytaniem 3 i 5. Nieśmiało ponownie podpowiadamy, że odpowiedzi na wszystkie pytania dostępne są w materiałach publikowanych na stronie "Tygodnia z Corelem" - corel.dobreprogramy.pl. Szanse na wygraną są na pewno wielokrotnie większe niż w Dużym Lotku więc warto spróbować ;-)

© dobreprogramy
s