r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ostatnie 2 dni na zdobycie taniej aktualizacji do Windows 8 na nowym komputerze

Strona główna Aktualności

Tylko do 28 lutego włącznie mamy czas na zgłoszenie się po kod promocyjny, pozwalający na tanią zmianę Windows 7 na Windows 8 Pro na nowej maszynie. Promocją objęte są komputery z „siódemką” (Hom Basic, Home Premium, Professional lub Ultimate) kupione między 2 czerwca 2012 a 31 stycznia 2013.

Na stronie promocji należy podać dane swoje i swojego komputera. Po rejestracji kod uprawniający do zakupy Windows 8 Pro za 69 złotych przyjdzie do chętnych pocztą elektroniczną, będzie można go znaleźć również na stronie z zamówieniami. Z realizacją również trzeba się pospieszyć, gdyż kody ważne są tylko do jutra.

Przypominamy także, że aby dokonać aktualizacji należy skorzystać z Asystenta Uaktualnienia, który zaproponuje możliwość kupienia nowego systemu i poprosi o kod promocyjny. Należy pamiętać, że tą drogą możemy uzyskać jedynie wersję elektroniczną systemu — DVD instalacyjne w firmowym pudełku można dokupić osobno. Pobrany instalator pozwala jednak na nagranie niezbędnych do kolejnej instalacji systemu danych na płycie lub dysku USB.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.