reklama

Ostatnie DLC dla Call of Duty: Black Ops II już 27 sierpnia na Xboksie 360

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Activision kończy wspierać Call of Duty: Black Ops II wypuszczając jeszcze w te wakacje Apocalypse, czyli ostatnie DLC dla gry. Wpierw rozszerzenie zadebiutuje na Xboksie 360, gdzie pojawi się już 27 sierpnia. Dodatek powstał przy bliskiej współpracy studia Treyarch z zespołem Avenged Sevenfold, a za wrażenia graficzne odpowiada też Alex Ross, odpowiedzialny za szatę wielu komiksów wydawnictw Marvel oraz DC.

Zestaw zawierać będzie dwie zupełnie nowe mapy pod zmagania wieloosobowe (Pod na Tajwanie oraz mroźną Frost), a także parę przerobionych (Takeoff to usprawniona Stadium z CoD: BO First Strike DLC, a Dig przetworzenie Courtyard z CoD: World War). Do tego dochodzi oczywiście zabawa z zombiakami. W Origins przeniesiemy się do Francji z alternatywnej wizji I Wojny Światowej, gdzie odkryjemy, jak podgniłe zagrożenie się narodziło. Będziemy musieli również unikać ataków ogromnego robota bojowego. Koszt Apocalypse to 1200 Microsoft Points. DLC jest bezpłatne w ramach Season Pass.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama