r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Oszczędzanie baterii 1.0.14201.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Oficjalna aplikacja Microsoftu do monitorowania i zarządzania pracą baterii w urządzeniach z Windows Phone 8.1. Za jej pomocą możemy zwiększyć czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu oraz sprawdzić jakie programy najbardziej obciążają baterię.

Galeria programu

Główne okno aplikacji dzieli się na dwie części. Pierwsza z nich prezentuje ile prądu zużywają poszczególne aplikacje z podziałem na użycie i pobieranie poprzez pracę w tle. Listę możemy sortować w zależności od uprawnień aplikacji (wszystkie, ze zgodą na działanie w tle) oraz według okresu czasu.

Po wybraniu konkretnego programu otrzymamy możliwość zezwolenia bądź też zabronienia na pracę w tle, a także na działanie podczas aktywnego trybu oszczędzania baterii. Druga z zakładek w menu głównym prezentuje podsumowanie pracy naszego telefonu, pozwala na aktywację wspomnianego trybu oszczędności oraz wybór kiedy aktywuje się automatycznie.

Niestety w Oszczędzanie baterii zabrakło wykresów przedstawiających godzinowe zużycie baterii. Aplikacja domyślnie jest dostarczana z systemem Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.