Oszczędzanie baterii Oszczędzanie baterii 1.0.14201.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja Microsoftu do monitorowania i zarządzania pracą baterii w urządzeniach z Windows Phone 8.1. Za jej pomocą możemy zwiększyć czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu oraz sprawdzić jakie programy najbardziej obciążają baterię.

Główne okno aplikacji dzieli się na dwie części. Pierwsza z nich prezentuje ile prądu zużywają poszczególne aplikacje z podziałem na użycie i pobieranie poprzez pracę w tle. Listę możemy sortować w zależności od uprawnień aplikacji (wszystkie, ze zgodą na działanie w tle) oraz według okresu czasu.

Po wybraniu konkretnego programu otrzymamy możliwość zezwolenia bądź też zabronienia na pracę w tle, a także na działanie podczas aktywnego trybu oszczędzania baterii. Druga z zakładek w menu głównym prezentuje podsumowanie pracy naszego telefonu, pozwala na aktywację wspomnianego trybu oszczędności oraz wybór kiedy aktywuje się automatycznie.

Niestety w Oszczędzanie baterii zabrakło wykresów przedstawiających godzinowe zużycie baterii. Aplikacja domyślnie jest dostarczana z systemem Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!