r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Otodom 2.2.13

Strona główna iOS Dom Inne programy dla domu

Otodom to aplikacja mobilna serwisu z informacjami o nieruchomościach na sprzedaż lub wynajem Otodom.pl. W programie znajdziemy bogatą bazę informacji o pokojach, mieszkaniach, domach, garażach, halach i magazynach, a także działkach - do wynajęcia lub na sprzedaż. Sprawdzimy też inwestycje deweloperskie realizowane w wybranej lokalizacji.

Galeria programu

Zaletą programu jest szeroka baza danych i sposób ich prezentacji, który zapewnia przejrzystość i łatwość wyszukiwania interesujących użytkownika treści. Każda nieruchomość prezentowana w aplikacji Otodom ma swoją wizytówkę ze zdjęciami, ceną, opisem oraz danymi kontaktowymi osoby ogłaszającej. To pozwala wygodnie przejrzeć interesujący użytkownika obiekt i skontaktować się ws. transakcji z potencjalnym kontrahentem.

Program ułatwia wyszukiwanie danych za pomocą rozbudowanej wyszukiwarki. Już na ekranie głównym znajdziemy mapę z ofertami, dopasowaną do bieżącej lokalizacji urządzenia. Listę można filtrować pod kątem wybranych obiektów (np. domów lub mieszkań), a także przeszukiwać informacje dostępne dla wskazanej przez użytkownika lokalizacji. Ponadto, historia wyszukiwania jest stale zapisywana w programie, podobnie jak miejsca oznaczone przez użytkownika jako ulubione.

Ponadto, program wyposażony jest w ciekawe narzędzia ułatwiające wyszukiwanie. Pierwsze to wirtualny marker, który pozwala zakreślić na mapie obszar, na którym użytkownik chce znaleźć nieruchomości. Drugie zaś to moduł rzeczywistości poszerzonej. Nakłada on warstwę wirtualnej mapy na obraz z kamery urządzenia widoczny na ekranie głównym i wyświetla oferty związane z nieruchomościami w otoczeniu użytkownika.

W aplikacji można się zalogować za pomocą stworzonego wcześniej konta lub konta na Facebooku. To pozwala synchronizować dane wprowadzane przez użytkownika Otodom.pl zarówno w wersji przeglądarkowej, jak też w aplikacji mobilnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.