r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Otwarte testy beta nowego Dooma już w przyszłym tygodniu

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Bethesda od jakiegoś czasu systematycznie publikuje kolejne zwiastuny nowego Dooma prezentujące elementy rozgrywki. Trzeba przyznać, że niewiele produkcji może pochwalić taką efektownością: świetna dynamika, czy możliwość zamiany w demona, prezentuje się świetnie i zapowiada wspaniałą zabawę. A ta może rozpocząć się na długo przed oficjalną premierą.

Dotychczas nowego Dooma mogli testować tylko wybrani, ale wkrótce się to zmieni. W przyszłym tygodniu gra trafi do otwartych testów beta i to na wszystkich platformach: PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Niestety otwarte testy będą trwać tylko dwa dni – od 15 do 17 kwietnia.

r   e   k   l   a   m   a

Nacisk zostanie położony przede wszystkim na testy trybu wieloosobowego, który w przypadku Dooma zapowiada się smokowicie. Gracze będą mogli przetestować między innymi możliwość przemiany w jednego z demonów, z których każdy będzie posiadał wyjątkowe umiejętności znacznie przewyższające możliwości przeciętnego żołnierza. Nie oznacza to jednak, że będą one nieśmiertelne, wręcz przeciwnie: po pokonaniu demona gracz automatycznie sam się w niego zmieni.

W weekendowych testach dostępne będą dwa tryby rozgrywki, klasyczny deathmatch oraz warpath, czyli wariacja trybu king of the hill wzbogacona o możliwość zbierania runów pozostawionych przez demony, co sprawi, że gracz sam będzie się w nie przeistaczał. Beta dostarczy możliwość rozgrywki na dwóch mapach. Premiera nowego Dooma ma nastąpić 13 maja.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.