r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Outings: tak będzie wyglądał przewodnik turystyczny Microsoftu

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Microsoft przestał rozwijać aplikację MSN Travel w 2015 roku, ale znów pracuje nad mobilnym przewodnikiem turystycznym. Tym razem jednak będzie to agregat artykułów z różnych stron podróżniczych. Wiemy o tym dzięki nieoficjalnym informacjom, które wypłynęły na Twitterze.

Aplikacja będzie się nazywać Outings i będzie dostępna na Androida i iOS-a. Znajdziemy w niej świetnie opracowane i opatrzone pięknymi zdjęciami propozycje miejsc do odwiedzenia z różnych kategorii, od klasycznych muzeów po browary, murale i miejsca, z których dobrze się obserwuje gwiazdy. Każdy powinien tu znaleźć coś dla siebie, niezależnie od tego, czy podróżuje z dziećmi i czy woli podziwiać widoki górskie czy miejskie. Póki co jest tylko jeden problem – aplikacja nie ma jeszcze propozycji z Europy i nie wiadomo, czy będzie je mieć.

r   e   k   l   a   m   a

Z Outings można korzystać w połączeniu z kontem (dziwi tu brak logowania na konto Microsoft) lub bez niego. Konto daje możliwość zapisywania interesujących miejsc do odwiedzenia i meldowania się, jeśli ktoś już tam był.

Outings będzie działać dzięki zaawansowanej platformie z grafem wiedzy o atrakcjach turystycznych i bogatemu grafowi tematycznemu. Będzie też możliwość wyszukiwania ciekawych miejsc w promieniu 20 i 200 mil.

Plik APK do samodzielnej instalacji możecie pobrać z naszej bazy programów. Prawdopodobnie aplikacja nie będzie dostępna w Polsce, kiedy trafi do Google Play.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.