Outlook Password Decryptor 8.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Outlook Password Decryptor to niewielkie i darmowe narzędzie do odzyskiwania utraconych haseł dla skrzynek pocztowych w programie Microsoft Outlook oraz Outlook Express.

Program pozwala na odzyskanie nazwy użytkownika oraz hasła, które zdefiniowaliśmy w kliencie pocztowym do logowania na naszą skrzynkę pocztową pod warunkiem, że zaznaczyliśmy opcję zapamiętywania hasła podczas uwierzytelniania na serwerze pocztowym. W takim przypadku wspomniane dane przechowywane są lokalnie w rejestrze systemowym jako zaszyfrowane ciągi znaków, a Outlook Password Decryptor pozwala na ich zdeszyfrowanie i odczytanie.

Narzędzie potrafi przywrócić hasła dla wszystkich skonfigurowanych w kliencie pocztowym skrzynek i obsługuje aplikacje Microsoft Outlook (we wszystkich dostępnych wersjach, w tym również najnowszej 2013) oraz jej poprzednika program Outlook Express. Odzyskane informacje zapisane mogą zostać na dysku w postaci pliku tekstowego, HTML lub XML.

Uwaga!

  • Z racji oferowanej przez narzędzie funkcjonalności może ono być wykrywane przez oprogramowanie antywirusowe jako potencjalnie szkodliwe i zagrażające naszemu bezpieczeństwu, jednak jest ono w rzeczywistości w pełni bezpieczne.
  • Kreator instalacji programu proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników, jednak operację te można pominąć klikając opcję 'Decline'.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemor25   14 #5 03.10.2018 19:09

Dobry program dla zapominalskich :)

  #4 29.06.2015 19:27

polecam narzędzia nirsoft http://www.nirsoft.net/
Wg. mnie są czyste.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 16.01.2015 23:17

@Omener (niezalogowany): Tak, sprawdzane jakieś pól roku temu.

  #2 04.11.2014 23:50

Tu się łąduje kilkadziesiąt mega syfu, kij wie co tam jest.

  #1 20.10.2014 21:49

A czy dziala na Outlooka konfigurowanego przez Exchange?