Outlook on the Desktop 3.2.4

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outlook on the Desktop jest nieskomplikowaną i przydatną aplikacją adresowaną do osób, które nie chcą przebijać się przez kilka ekranów, by uzyskać dostęp do kalendarza Microsoft Outlook. Dzięki niej dostępny jest on przez cały czas na ekranie pulpitu systemu operacyjnego.

Osoby korzystające z programu Outlook on the Desktop mają nieustanny pogląd na uprzednio przygotowany przez siebie terminiarz, ale nie tylko. Mamy tutaj do czynienia z dokładnie tą samą, w pełni fukcjonalną wersją kalendarza Microsoft Outlook co oznacza, że możemy w dowolnej chwili edytować poszczególne informacje, przenosić je w inne miejsca, etc. Istnieje także opcja swobodnego przełączania się pomiędzy kalendarzem, kontaktami, notatkami, pocztą i zadaniami.

Użytkownik ma możliwość zmiany pozycji programu Outlook on the Desktop na pulpicie oraz oczywiście rozmiaru samego kalendarza. Zawiera on ponadto ikonę prezentującą aktualny dzień miesiącą i służącą do konfigurowania bardziej zaawansowanych opcji. Warto wspomnieć także o wsparciu dla wyświetlania obrazu na kilku monitorach jednocześnie.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
  2. Outlook on the Desktop obsługuje klienta poczty Microsoft Outlook w wersji 2003 i nowszej.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
gargamel.pce   5 #3 27.06.2014 01:19

@oqlarx (niezalogowany): W lewym górnym rogu jest suwak do przeźroczystości.

Meszuge   18 #2 15.07.2013 07:07

Bez względu na to, czy próbuję instalować wersję 32 czy 64 bit, komunikat jest zawsze ten sam:

This program requires Microsoft Outlook 2003 or higher.
Please instal Microsoft Office and try again.

Widać wersja 2010 nie jest uważana za wyższą od 2003, więc... do kosza.

  #1 16.02.2013 20:50

Zainstalowałem jeszcze zanim program pojawił się w dp, ale niestety nie wiem jak zmienić transparentność wyświetlanych okien, podobno można ale jak to uczynić to nie wiem.
Można kilka okien jednocześnie podglądać z outlooka, np skrzynkę odbiorczą, listę zadań itd.