r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Outpost Antivirus Pro

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outpost Antivirus Pro to oprogramowanie zabezpieczające, które zapewnia przede wszystkim ochronę przed wirusami, ale nie tylko. Program wykrywa także złośliwe oprogramowanie, spyware, robaki internetowe i wiele innych, niebezpiecznych plików.

Wśród najważniejszych cech programu Outpost Antivirus Pro warto wymienić: moduł anti-malware, który zapewnia ogólną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, moduł ochrony proaktywnej blokujący nieznane pliki mogące stanowić zagrożenie, technologię SmartDecision służącą do szybkiej reakcji programu na czyhające niebezpieczeństwa w Twoim systemie operacyjnym, ochronę systemu operacyjnego i aplikacji, która dba o bezpieczeństwo wszystkich programów zainstalowanych na komputerze.

r   e   k   l   a   m   a

Outpost Antivirus Pro został wyposażony w technologię automatycznej ochrony zapewniającą ciągłość pracy opisywanej aplikacji, a także czwartą generację technologii SmartScan do szybkiego skanowania złośliwego oprogramowania. Program uniemożliwia również przedostanie się niebezpiecznych plików do komputera zgrywanych z urządzeń magazynujących podłączanych za pośrednictwem złącza USB.

Oprogramowanie posiada dwa tryby pracy: rozrywkowy przeznaczony dla gier i plików wideo oraz Auto-Learn 2.0 dedykowany początkującym odbiorcom.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
FreeWare_RK   21 #2 16.08.2016 21:01

Ze strony producenta:
,,In December 2015 Yandex acquired Agnitum software technology. These technologies will now be used to protect users of
Yandex Browser. As a result of the acquisition, Agnitum terminates direct and partner sales of the Outpost product line.
Agnitum will provide antivirus base updates, bug fixing and technical support until December 31, 2016".

  #1 19.05.2014 21:36

na pu;picie (tapeta) widach Chemtrailsy .....

czy tak ma wyglądać niebo ?!

/

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.