Outpost Security Suite Free 2010 7.1.1 (3431.520.1248)

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outpost Security Suite Free to darmowa i nieco ograniczona edycja kompleksowego pakietu zabezpieczającego dla komputerów osobistych. Zapewnia on skuteczną ochronę przed m.in. infekcją wirusami, trojanami, komponentami szpiegującymi, a także kradzieżą danych oraz działalnością hakerów.

Na pakiet składa się zestaw podstawowych narzędzi zabezpieczających, wśród których wyróżnić należy takie moduły jak antywirus, filtr antyspamowy oraz zapora sieciowa. Takie połączenie chroni komputer przez różnego rodzaju niebezpieczeństwem zarówno podczas przeglądania Internetu, pobierania plików na dysk czy korzystania z zewnętrznych nośników danych itp.

Oprogramowanie na bieżąco skanuje w czasie rzeczywistym zawartość naszego dysku w poszukiwaniu zagrożenia. Co istotne proces ten jest zupełnie nieodczuwalny podczas pracy z komputerem. Ponadto Outpost Security Suite Free dysponuje także filtrem antyspamowym, który dba o to, by w skrzynce mailowej nie znajdowały się niechciane wiadomości. W wersji darmowej w ręce użytkownika trafia także moduł ochrony proaktywnej oraz mechanizm zabezpieczania przeglądarki podczas surfowania w Internecie.

Kluczowym elementem całego pakietu jest zapora sieciowa, która bazuje na popularnym Outpost Firewallu. Pozwala ona na monitorowanie generowanego w obrębie komputera ruchu wychodzącego i przychodzącego, kreowanie reguł zgodnie, z którymi zainstalowane oprogramowanie oraz różne komponenty systemowe korzystają z łącza, a także filtrowanie domen i adresów IP.

Minimalne wymagania sprzętowe

- procesor 450 MHz lub szybszy
- 256 MB pamięci RAM
- 200 MB wolnej przestrzeni dyskowej

Test programów antywirusowych

Zobacz jak sprawdził się Outpost Security Suite Free w naszym teście programów antywirusowych na rok 2012.

Uwaga!

  1. Pakiet wymaga bezpłatnej rejestracji. W jej ramach na podany adres mailowy wysyłany jest klucz produktu, który aktywuje program na okres 365 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!