Outpost Security Suite Pro 9.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outpost Security Suite Pro to kompleksowy pakiet zabezpieczający przeznaczony do ochrony komputerów osobistych.

Rozwiązanie to łączy cieszącą się uznaniem wielu użytkowników zaporę sieciową, zintegrowany silnik zwalczający wirusy, spyware i inne złośliwe oprogramowanie oraz inteligentny filtr antyspamowy. Część firewallowa bazuje na technologiach Outpost Firewalla. Funkcjonalność wykrywania wirusów, spyware i innego złośliwego oprogramowania jest zintegrowana w jednym silniku opartym na technologiach na licencji firmy VirusBuster - węgierskiego producenta rozwiązań antywirusowych.

Dodatkowo wyposażony w funkcję autoochrony Outpost Suite potrafi samodzielnie zapobiec próbom zablokowania lub ograniczenia swojej funkcjonalności przez złośliwe oprogramowanie.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z nieograniczonej funkcjonalnie edycji przez okres 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zwarta konstrukcja,czytelny interfejs,bardzo mocny firewall
Program potrafi samowyłączyć się,nie zawsze filtruje zagrożenia odnajdując je dopiero podczas skanowania co oznacza ogranoczone zaufanie do av
ocena użytkownika

Program mało dopracowany do Windows 7 i 8.Najchętniej pracuje na Windows XP.Ma bardzo silny firewall stanowiący główną zaletę.Antywirus mało skuteczny,reagujący z opóźnieniem,uznający niektóre programy za wrogie i uniemożliwiające ich uruchomienie.Mała cykliczność aktualizacji.Moim zdaniem szkoda pieniędzy...

13.02.2014 09:06 | Recenzja do wersji 9.0 (4535.670.1937)