Outpost Security Suite Pro 9.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Outpost Security Suite Pro to kompleksowy pakiet zabezpieczający przeznaczony do ochrony komputerów osobistych.

Rozwiązanie to łączy cieszącą się uznaniem wielu użytkowników zaporę sieciową, zintegrowany silnik zwalczający wirusy, spyware i inne złośliwe oprogramowanie oraz inteligentny filtr antyspamowy. Część firewallowa bazuje na technologiach Outpost Firewalla. Funkcjonalność wykrywania wirusów, spyware i innego złośliwego oprogramowania jest zintegrowana w jednym silniku opartym na technologiach na licencji firmy VirusBuster - węgierskiego producenta rozwiązań antywirusowych.

Dodatkowo wyposażony w funkcję autoochrony Outpost Suite potrafi samodzielnie zapobiec próbom zablokowania lub ograniczenia swojej funkcjonalności przez złośliwe oprogramowanie.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z nieograniczonej funkcjonalnie edycji przez okres 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zwarta konstrukcja,czytelny interfejs,bardzo mocny firewall
Program potrafi samowyłączyć się,nie zawsze filtruje zagrożenia odnajdując je dopiero podczas skanowania co oznacza ogranoczone zaufanie do av
ocena użytkownika
13.02.2014 09:06 • Recenzja do wersji 9.0 (4535.670.1937)

Program mało dopracowany do Windows 7 i 8.Najchętniej pracuje na Windows XP.Ma bardzo silny firewall stanowiący główną zaletę.Antywirus mało skuteczny,reagujący z opóźnieniem,uznający niektóre programy za wrogie i uniemożliwiające ich uruchomienie.Mała cykliczność aktualizacji.Moim zdaniem szkoda pieniędzy...