reklama

OverGround na weekend: jak szybko jeździsz na rolkach?

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy OverGround – ukazane z perspektywy trzeciej osoby efektowne i emocjonujące wyścigi na rolkach odbywające się na trasach któregoś ze współczesnych miast.

Nieprzewidywalność trasy, zasadzki, wysokie tempo rozgrywki oraz walka o jak najlepszą pozycję to główne cechy z jakimi spotkamy się w prezentowanym tytule. Gra poza porządną oprawą graficzną oferuje także klimatyczną, wpadająca w ucho muzykę.

W trybie singleplayer poznajemy otoczenie i jednocześnie szlifujemy umiejętność jazdy w trudnych warunkach ćwicząc przy tym przeróżne, ekwilibrystyczne style przejazdów. Walczymy tu również o jak najlepszy czas okrążenia. Inaczej ma się sprawa w multiplayer, gdzie do rywalizacji stajemy z trzema innymi graczami dzieląc tym samym swój ekran na cztery, co w żaden sposób nie koliduje z odbiorem jeszcze lepszych wrażeń z zabawy na torze.

Kluczem do zwycięstwa, oprócz predyspozycji zręcznościowych, jest umiejętność właściwego wykorzystania dodatkowych sprawności typu jazda po ścianie lub poręczy, ściąganie do tyłu przeciwnika, nagłe przyspieszanie, szybkie wchodzenie w zakręty czy inne powietrzne, widowiskowe ewolucje. To wszystko jednak nie będzie mogło odpowiednio funkcjonować bez wyjątkowego refleksu jakim będzie zmuszony wykazać się grający.

OverGround to bez wątpienia gra przeznaczona dla wielbicieli szybkiej jazdy i wysokiego tempa rozgrywki. Połączenie dynamicznych i bogatych w akcję wyścigów z dobrą grafiką 3D sprawi, że gra przypadnie do gustu nie tylko fanom gatunku.

Grę OverGround można pobrać w dziale:

Programy (dla Windows) -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama