Overcast: Podcast Player Overcast: Podcast Player

Strona główna iOS Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Overcast: Podcast Player o narzędzie dla miłośników Podcastów. Pozwala subskrybować nasze ulubione audycje, wyszukiwać nowe interesujące programy, a także dopasowywać odważanie każdego odcinka do konkretnych warunków.

Aplikacja przy pierwszym uruchomieniu poprosi nas o zalogowanie, bądź też złożenie konta. Nie jest to krok konieczny aby móc skorzystać z Overcast: Podcast Player. Umożliwia jednak synchronizację naszych danych pomiędzy urządzeniami. Pozwala nie tylko wyszukiwać i dodawać znane nam audycje (w tym za pomocą linku bezpośredniego), ale również poleca inne, choćby w oparciu o propozycje z Twittera.

Sami decydujemy ile ostatnich odcinków będzie pobierane do pamięci urządzenia. Overcast: Podcast Player posiada również opcje zwiększenia prędkości czytania (w tym automatyczne dopasowanie) oraz podbicia głosu, które pomaga lepiej zrozumieć treść w trudnych warunkach.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w specyfikę i stylistykę najnowszych wersji iOS. Nawigacja jest prosta i intuicyjna. Overcast: Podcast Player możemy pobrać za darmo, a z poziomu aplikacji wesprzeć autorów dodatkowymi środkami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!