r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Overcast: Podcast Player 4.0.2

Strona główna iOS Multimedia Inne programy multimedialne

Overcast: Podcast Player o narzędzie dla miłośników Podcastów. Pozwala subskrybować nasze ulubione audycje, wyszukiwać nowe interesujące programy, a także dopasowywać odważanie każdego odcinka do konkretnych warunków.

Aplikacja przy pierwszym uruchomieniu poprosi nas o zalogowanie, bądź też złożenie konta. Nie jest to krok konieczny aby móc skorzystać z Overcast: Podcast Player. Umożliwia jednak synchronizację naszych danych pomiędzy urządzeniami. Pozwala nie tylko wyszukiwać i dodawać znane nam audycje (w tym za pomocą linku bezpośredniego), ale również poleca inne, choćby w oparciu o propozycje z Twittera.

Sami decydujemy ile ostatnich odcinków będzie pobierane do pamięci urządzenia. Overcast: Podcast Player posiada również opcje zwiększenia prędkości czytania (w tym automatyczne dopasowanie) oraz podbicia głosu, które pomaga lepiej zrozumieć treść w trudnych warunkach.

Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w specyfikę i stylistykę najnowszych wersji iOS. Nawigacja jest prosta i intuicyjna. Overcast: Podcast Player możemy pobrać za darmo, a z poziomu aplikacji wesprzeć autorów dodatkowymi środkami.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Overcast: świetna aplikacja do obsługi podcastów dla iOS dostępna za darmo

0
13.10.2015  •  Paweł Piskurewicz

Pomimo iż system iOS posiada wbudowaną aplikację do obsługi podcastów, w sklepie App Store znajdziemy kilka ciekawych zamienników. Jeden z najlepszych przy okazji ostatniej aktualizacji stał się właśnie darmowy. Mowa tu o aplikacji Overcast: Podcast Player. Jej autorzy postanowili przejść na dość nietypowy model dystrybucji. Od teraz program możemy pobrać w całości za darmo, a gdy przypadnie nam do gustu zdecydować się na regularne wpłaty. Dostępne są trzy subskrypcje: 3, 6 i 12 miesięczna. Wraz z nową wersją Overcast doczekał się możliwości odtwarzania strumieniowego oraz wsparcia dla…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.