r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Overcast: świetna aplikacja do obsługi podcastów dla iOS dostępna za darmo

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Pomimo iż system iOS posiada wbudowaną aplikację do obsługi podcastów, w sklepie App Store znajdziemy kilka ciekawych zamienników. Jeden z najlepszych przy okazji ostatniej aktualizacji stał się właśnie darmowy.

Mowa tu o aplikacji Overcast: Podcast Player. Jej autorzy postanowili przejść na dość nietypowy model dystrybucji. Od teraz program możemy pobrać w całości za darmo, a gdy przypadnie nam do gustu zdecydować się na regularne wpłaty. Dostępne są trzy subskrypcje: 3, 6 i 12 miesięczna.

Wraz z nową wersją Overcast doczekał się możliwości odtwarzania strumieniowego oraz wsparcia dla rozdziałów o ile sama audycja takie posiada. Overcast: Podcast Player umożliwia synchronizację naszych danych pomiędzy urządzeniami. Pozwala nie tylko wyszukiwać i dodawać znane nam audycje (w tym za pomocą linku bezpośredniego), ale również poleca inne, choćby w oparciu o propozycje z Twittera. Podczas słuchania możemy zwiększyć prędkość odtwarzania, a także wzmocnić dźwięk. To jednak tylko część tego co oferuje nam program. Aplikację możecie pobrać za darmo. Warto się jej przyjrzeć zwłaszcza jeżeli systemowe rozwiązanie nie spełnia waszych oczekiwań.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.