r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Overflow 2.0

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To niezwykle ciekawie skonstruowana produkcja logiczna, w której gracz stara się tak pokierować strumieniem wody, aby zebrać jej odpowiednią ilość w ściśle określonym czasie i specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. Głównym narzędziem służącym do wyłapywania cieczy jest czerwony materiał budulcowy, którego aktualne zasoby oznaczone są w prawym górnym rogu ekranu. Używamy go lewym klawiszem myszy, tworząc tym samym na planszy wszelkiego rodzaju mosty, ścieżki i kanały, którymi swawolna woda powinna dotrzeć w miejsce oznaczone napisem "exit"; ewentualne jego nadwyżki usuwamy zaś prawym klawiszem. Każda plansza jest odmienna pod kątem potrzebnej do zebrania wody, ilości budulca, jak również poziomu trudności - w momencie pojawienia się specjalnych turbin wodnych nasze szare komórki z pewnością rozgrzeją się do czerwoności ;-).

Galeria programu

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 28.12.2014 23:55

Rzeczywiście, gra godna polecenia - swojego czasu wciągła mnie na kilka dobrych dni.

  #1 14.03.2009 14:27

oo no comment !?

gierka wymiata, prosta graficznie a wymagająca myślenia rodem ze starej dobrej AMIGI :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.