Overflow na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy niezwykle ciekawie skonstruowaną produkcję logiczną, w której gracz stara się tak pokierować strumieniem wody, aby zebrać jej odpowiednią ilość w ściśle określonym czasie i specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.

Głównym narzędziem służącym do wyłapywania cieczy jest czerwony materiał budulcowy, którego aktualne zasoby oznaczone są w prawym górnym rogu ekranu. Używamy go lewym klawiszem myszy, tworząc tym samym na planszy wszelkiego rodzaju mosty, ścieżki i kanały, którymi swawolna woda powinna dotrzeć w miejsce oznaczone napisem "exit"; ewentualne jego nadwyżki usuwamy zaś prawym klawiszem. Każda plansza jest odmienna pod kątem potrzebnej do zebrania wody, ilości budulca jak również poziomu trudności - w momencie pojawienia się specjalnych turbin wodnych nasze szare komórki z pewnością rozgrzeją się do czerwoności ;-).

Grę Overflow można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze, gdzie dzisiaj dobiega końca konkurs, w którym do wygrania jest 15 egzemplarzy komputerowego NecroVisioN. Ponadto w tym tygodniu polecamy recenzje takich produkcji jak konsolowe The Lord of the Rings: Conquest, długo oczekiwanego FPS-a F.E.A.R. 2: Project Origin, a także nie mniej wyglądanej przez graczy strategii Empire: Total War. Przygotowaliśmy również przewodnik po trybie multiplayer w grze Killzone 2 na PS3.

© dobreprogramy