r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ovi Maps beta z ułatwionym pobieraniem Street Maps

Strona główna Aktualności

Nokia wydała dzisiaj aktualizację darmowych map z nawigacją Ovi Maps 3.06 beta. Wprowadzono między innymi możliwość pobrania Street Maps bez konieczności korzystania z komputera.

Nokia wydała kolejną aktualizację swoich map z nawigacją - tym razem w wersji 3.06 beta. Wśród nowości pojawiła się możliwość pobierania map ulic (Street Maps) bezpośrednio z poziomu telefonu. Dotychczas było to możliwe jedynie za pośrednictwem komputera. Ponadto zintegrowano funkcje My Position i Search, które teraz noszą wspólną nazwę Map. W zakładce Favorites pojawiła się nowa funkcja Back. Poprawiono kasowanie i zmianę nazw materiałów, pojawiły się także zmiany w trybie Drive dotyczące przepływu ruchu. Odświeżono interfejs odpowiedzialny za wyświetlanie informacji na temat wybranych miejsc. Pełna lista zmian dostępna jest na blogu Nokii.

Nokia wprowadziła darmową nawigację do Ovi Maps na początku tego roku. W ciągu jednego tygodnia aplikację pobrano ponad 1 mln razy z e-sklepu Ovi Store. Ovi Maps oprócz map z nawigacją oferuje również między innymi przewodniki Lonely Planet i Michelin. Można również przesyłać znajomym informacje dotyczące własnego położenia.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.