r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Owl Can't Sleep 1.2

Strona główna Android Gry Zręcznościowe

Owl Can’t Sleep to prosta gra z sową w roli głównej. Zadaniem gracza jest prowadzić sówkę na kolejne poziomy planszy, uważając na przeszkody terenowe.

Gra dostarcza prostej, ale wciągającej zabawy. Użytkownik steruje postacią za pomocą dotknięć ekranu urządzenia, próbując sprawić, że sowa przeskoczy z niższej platformy na wyższą. Te wiszące wyżej różnią się odległością od tej, z której próbujemy przerzucić naszą sowę. Trzeba tak dobrać siłę skoku, aby nie uderzyć w kolce widoczne w górnej części ekranu oraz nie sprawić, że sowa nie trafi na wyższy poziom i zleci na dolną warstwę kolców.

r   e   k   l   a   m   a

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Pojawiają się one losowo między zakończonymi rundami i nie przeszkadzają w zabawie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

10
OPROGRAMOWANIE 04.06.2016 | Anna Rymsza

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy. Apowersoft Photo Viewer Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach. Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.