Owl Reader Owl Reader 1.7.3.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Rozbudowany, nieoficjalny klient serwisu Pocket. Jeżeli korzystasz z Pocketa na innych urządzeniach i szukasz dobrej alternatywy na Windows Phone, Owl Reader może spełnić wszystkie woje wymagania.

Wprawdzie Windows Phone dysponuje kilkoma ciekawymi aplikacjami w tej kategorii, to jednak mało która może się równać możliwościami z Owl Reader. Z jednej strony otrzymujemy spory zestaw opcji, który pozwala nam edytować prawie każdy element programu. To jak pobierane i wyświetlane są artykuły, to jak wygląda sama aplikacja oraz jak działa w tle. Z drugiej jej obsługa jest bardzo intuicyjna. Część z opcji nie jest dostępna w wersji na Windows Phone 7,5.

Ciekawym dodatkiem jest poradnik jak skonfigurować mobilny Internet Explorer, aby z jego poziomu dodawać artykuły do konta Pocket. Interfejs wydaje się lekko archaiczny, jednak ma to swój urok i na pewno nie można mu odmówić spójności. Jeżeli podoba Ci się Nextgen Reader, polubisz też i Owl Reader.

Warto zwrócić uwagę także na sposób dystrybucji. Choć przy aplikacji widnieje cena 6,49 zł, to wersja próbna nie posiada żadnych ograniczeń ani reklam. Jej zakup jest docenieniem pracy autora i motywacją do rozwoju aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!