PACYBITS FUT 19 PACYBITS FUT 19 1.7.6

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

PACYBITS FUT 19 to darmowa gra dla miłośników trybu FIFA Ultimate TEAM w FIFA 19. Nie jest ona jednak w żaden sposób powiązana ze wspomnianą produkcją od EA Sports.

Prawie jak FUT

Mimo iż za stworzenie PACYBITS FUT 19 nie odpowiada firma Electronic Arts, całość do złudzenia przypomina to, co znajdziemy w FIFA Ultimate Team, czyli karcianym wariancie rozgrywki dostępnym w grze FIFA 19. Będziemy mogli stworzyć własną drużynę marzeń, wziąć udział w popularnym Drafcie, sprawdzić swoje umiejętności w wyzwaniach budowania składu, a także przejrzeć swoją kolekcję wszystkich kart.

Wiele opcji rozgrywki

PACYBITS FUT 19 oferuje zarówno tryb dla jednego, jak i wielu graczy. Poza wspomnianym już Draftem, gdzie tworzymy zespół wybierając z puli dostępnych kart, multiplayer umożliwia także rywalizację polegającą – a jakże – na budowaniu jak najlepszego składu. Tak samo jak w FIFA Ultimate Team niezwykle istotne jest zgranie między zawodnikami.

Brak mikropłatności

Za wykonywanie poszczególnych zadań w PACYBITS FUT 19 otrzymujemy monety, które możemy przeznaczyć na zakup nowych paczek. Co ciekawe, w grze nie ma opcji kupowania wirtualnej waluty za prawdziwe pieniądze. W trakcie rozgrywki na ekranie pojawią się jednak niezbyt uciążliwe reklamy.

PACYBITS FUT 19 – najważniejsze cechy:

  • aplikacja dla fanów FIFA Ultimate Team w FIFA 19
  • rozmaite opcje zabawy dla jednego i wielu graczy
  • Draft, wyzwania budowania składu, otwieranie paczek i wiele innych atrakcji
  • gra do złudzenia przypomina FUT z FIFA 19, ale nie jest wspierana przez EA Sports
  • za darmo (reklamy)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!