Windows 8.1 - już czekam na 8.11

Na początek, żeby nie było, jestem użytkownikiem i fanem następujących OSów: od DOSa do Windowsa, kilku odmian Linuxa, OS X i iOSa i kocham je wszystkie. Androida nie!

START - krótkiej refleksji

Jestem wielkim fanem najnowszego systemu desktopowego Microsoftu, m.in. za stabilność i prędkość działania (palcowania nie sprawdzałem, bo nie mam na czym), toteż z radością powitałem wieść o wersji 8.1 vel Blue, która ma m.in.

Z archiwum Q: CartoonPC

Seria artykułów cabisa Z archiwum D skłoniła mnie do napisania tego postu. Zwłaszcza lektura części o obudowach.

Cofnijmy się o 20 lat, no nawet 21 (rok 1992). W owym czasie odbywałem praktyki, w pewnej małej poznańskiej agencji reklamowej (wg dzisiejszych standardów nie powinna się tak nazywać).

Notebook, dowód w sprawie ...

Od jakiegoś czasu na mój stół operacyjny trafia coraz więcej poturbowanych notebooków (połamane obudowy, zbite matryce, wgięte klawiatury itp.) - pomyślałem sobie: OK zdarzyło się, spadł itd. ale po rozmowach z klientami okazało się, że to wynik kłótni partnerskich/małżeńskich.I tak np.: jeden Acer i to 17 calowy więc troszkę waży, poleciał w kierunku żony klienta (po matrycy i obudowie) efekt końcowy: rozwód. Miałem także kilka (3) wgniecionych klawiatur w wyniku kłótni - pięść zamiast w stół trafiła w notka.