PAW Patrol: GO PAW Patrol: GO 1.1.9

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

PAW Patrol GO to darmowa gra zręcznościowa dla dzieci bazująca na serialu animowanym wyświetlanym w polskiej telewizji pod tytułem Psi Patrol (w oryginale PAW Patrol).

Pomóż Chase’owi zebrać wszystkie monety

Pewnego słonecznego dnia Chase usłyszał tajemnicze dźwięki w gąszczu drzew. Postanowił to sprawdzić. Okazało się, że w parku odbywają się zawody na torze przeszkód. Ryder poinformował Chase’a, że ktoś ma zamiar popełnić przestępstwo związane z jakimiś brakującymi złotymi monetami. Chase musiał więc nie tylko pilnować wszystkich uczestników imprezy, ale także znaleźć wszystkie monet. Poprosił o wsparcie Marshalla i Skye’a, ale mogli oni przybyć dopiero za pół godziny, czyli po rozpoczęciu zawodów. Chase postanowił, że sam weźmie udział w wyścigu.

Nieskomplikowana rozgrywka

Gra posiada bardzo prosty do opanowania system sterowania. Wystarczy przesuwać palcem po ekranie w odpowiednim kierunku, by poruszać psiakiem w lewą lub prawą stronę, wyskoczyć lub ślizgnąć się po ziemi w celu uniknięcia rozmaitych pułapek czy też zebrania monet oraz innych, cennych przedmiotów. Wśród tych ostatnich znajdziemy bonusy, dzięki którym Chase, czyli główny bohater PAW Patrol GO stanie się silniejszy, co pozwoli mu zdobyć jeszcze większą liczbę punktów.

Za darmo

PAW Patrol GO można pobrać bezpłatnie, ale w toku rozgrywki będziemy musieli oglądać reklamy wyświetlające się po każdej porażce oraz u dołu ekranu w trakcie właściwej zabawy.

Najważniejsze cechy:

  • prosta zręcznościówka dla dzieci
  • pomóż Chase’owi zebrać wszystkie monety
  • poczekaj aż Ryder, Marshall i Skye przyjdą z pomocą
  • zdobądź bonusowe przedmioty, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo
  • gra jest dostępna za darmo (zawiera reklamy)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!