PAYBACK PL PAYBACK PL 20.11.10690

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Payback na smartfony i tablety z Androidem to mobilna odsłona programu Payback. Dzięki programowi sprawdzimy między innymi bieżący stan konta w tym programie dla klientów.

Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu na konto Payback, program staje się podręcznym asystentem osoby, która jest zaangażowana w zbieranie punktów w tym programie partnerskim. W aplikacji sprawdzimy bieżący stan konta, sprawdzimy sklepy w okolicy i ich aktualne promocje dla uczestników programu. Zyskamy też dostęp do materiałów i gazetek promocyjnych firm oraz sieci handlowych, które są zaangażowane w program. Aplikacja pozwala też dokonać aktywacji eKuponów promocyjnych z takich sieci, jak m.in. BP, Empik, Orange, Real, Multikino i wymienić je na konkretne nagrody.

Ciekawą funkcją aplikacji Payback jest też aktualna mapa, która wskazuje lokalizacje punktów i sklepów partnerskich programu. Pozwala ona wyznaczyć trasę do wybranych miejsc, co może się przydać, gdy planujemy np. dokonać ważnych zakupów za pomocą zebranych punktów Payback.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!