r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PAYBACK PL

Strona główna Android Dom Zarządzanie usługami

Aplikacja Payback na smartfony i tablety z Androidem to mobilna odsłona programu Payback. Dzięki programowi sprawdzimy między innymi bieżący stan konta w tym programie dla klientów.

Po zainstalowaniu aplikacji i zalogowaniu na konto Payback, program staje się podręcznym asystentem osoby, która jest zaangażowana w zbieranie punktów w tym programie partnerskim. W aplikacji sprawdzimy bieżący stan konta, sprawdzimy sklepy w okolicy i ich aktualne promocje dla uczestników programu. Zyskamy też dostęp do materiałów i gazetek promocyjnych firm oraz sieci handlowych, które są zaangażowane w program. Aplikacja pozwala też dokonać aktywacji eKuponów promocyjnych z takich sieci, jak m.in. BP, Empik, Orange, Real, Multikino i wymienić je na konkretne nagrody.

r   e   k   l   a   m   a

Ciekawą funkcją aplikacji Payback jest też aktualna mapa, która wskazuje lokalizacje punktów i sklepów partnerskich programu. Pozwala ona wyznaczyć trasę do wybranych miejsc, co może się przydać, gdy planujemy np. dokonać ważnych zakupów za pomocą zebranych punktów Payback.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.